Nahrávám..

E-Fit BEAUTY

Beauty EMS

E-FIT BEAUTY

Krása vychází vždy zevnitř, ale tajné přání každého z nás je zůstat mladý a krásný i zvnějšku. E-Fit vám pomáhá plnit vaše sny.

Speciální technologie ThermoCare pomáhá v boji proti celulitidě a zpevňuje pokožku. Zařízení E-Fit zvyšují lokální metabolismus a krevní oběh. V kombinaci se správnou dietou a fitness cvičením může kosmetické řešení E-Fit posílit strukturu, pevnost a celkový vzhled vaší pokožky.

Naše kosmetické přístroje mohou být novou příležitostí pro kosmetické a fitness podniky, které nabízejí externí ošetření nebo jen chtějí rozšířit své služby.

Prozkoumejte tajemství pevné pokožky pomocí E-Fit!

Mám zájem
BEAUTY & SLIM

EXPERTI NA KOSMETICKÉ PROCEDURY

E-Fit Beauty & Slim nabízí fantastickou příležitost pro kosmetické salony, lázně a wellness centra. Kromě samostatné aplikace pasivních ošetření lze zařízení E-Fit Beauty & Slim použít také jako doplňkové ošetření paralelně s jinými kosmetickými procedurami.

Máte zájem?
Zůstaň v pohybu

BEAUTY STUDIO EMS

EMS Beauty

ZŮSTAŇTE MLADÍ

Přístroj pro beauty

E-FIT BEAUTY & SLIM

E-Fit Beauty & Slim je revoluční nové zařízení, které využívá světově jedinečnou technologii: kombinuje vysoce efektivní a pozitivní účinky technologie EMS (Electrical Muscle Stimulation) a infračervené tepelné terapie, což z něj činí efektivní metodu v oblasti krásy i fitness.

Mám zájem
Thermo care

THERMO OBLEČENÍ E-FIT

Poskytujte svým klientům kvalitu a rychlost, ocení to!

Teplé EMS šortky pro pasivní ošetření problematických oblastí. Zbavují celulitidy a vypínají kůži.

Chci zdokonalit svoje podnikání
Kontaktujte nás

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Close Panel