Nahrávám..

Proč EMS

E-Fit Czech

EMS JE REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

Posilujte téměř 90% všech svalů v těle, díky elektrické stimulaci svalů EMS, která efektivně procvičí celé tělo a to za pouhých 20 minut. Moderní technologie cvičení zaručuje rovnoměrné zatížení svalů.

Moderní technologie cvičení

JAK FUNGUJE EMS

Během sportovních a jiných fyzických aktivit jsou mozkové zprávy přenášeny elektrickým impulsem do nervosvalového spojení svalu nervovým traktem. Celotělová technologie EMS dodává elektrickou stimulaci přímo do svalů, což způsobuje jejich kontrakci nebo relaxaci stejně jako při tréninku.

EMS je způsob stimulace svalů, který je již řadu let využíván ve zdravotnictví, nejznámější způsob použití je při rehabilitacích. Naše cvičební EMS stroje pracují na stejném principu a vystavují svaly lehkým elektrickým impulsům, které svaly stimulují. Díky možnosti použití těchto impulsů během cvičení se celý průběh posilování umocňuje a nám tak na jeden trénink stačí 20 minut.

Vývoj EMS (modrá) a fitness (žlutá) cvičení ve světě

Rapidní nárůst poptávky

PROČ EMS?

V dnešní době jsou lidé ochotni utratit stále více peněz za zlepšování svého zdraví a považují fyzická cvičení, trénování a sport za klíč zdravého, šťastného a plnohodnotného životního stylu. Díky tomuto trendu ve vyspělých zemích, tak v posledních letech neustále roste fitness průmysl.

WB-EMS nabízí nejrychlejší řešení, aby bylo tělo fit a zdravé. Jedná se o metodu šetřící čas (pouze 20 minut dvakrát týdně), která je ~ 4krát účinnější než tradiční 90minutový trénink. Můžete tak dosáhnout lepších výsledků moderním a časově úsporným způsobem.

POJĎTE PODNIKAT S NÁMI

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘClose Panel