Nahrávám..

E-Fit Medical

Medical EMS

E-FIT MEDICAL

Zdravotnický prostředek E-Fit je certifikován (93/42 / EHS, ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003, EN 13485: 2012) pro použití jako zdravotnický prostředek pro preventivní a
rehabilitační účely v mnoha lékařských oborech, jako jsou: neurologie, ortopedie , revmatologie, traumatologie, sportovní medicína, interní medicína, JIP a cévní terapie.

E-Fit Medical je jedinečné řešení na trhu EMS se svými 12 nezávislými kanály. 10 kanálů je věnováno trénování 10 jednotlivých svalových skupin, jako jsou biceps,
triceps, dolní část zad, horní část zad, prsní, břišní svaly a další. Dále byly vyvinuty 2 kanály pro rozeznání obleku a zabezpečení zařízení EMS.
Přístroj má speciální přednastavené programy s přizpůsobitelnými stimulačními parametry pro účinnější a personalizované ošetření E-Fit.
Díky přizpůsobitelným stimulačním parametrům lze terapeutický program přizpůsobit individuálním potřebám pacienta.
Široká škála nastavení a umístění elektrod umožňuje efektivní léčbu různých patologických stavů. U E-Fit Medical je k dispozici pasivní i aktivní léčba.

Mám zájem
PREVENCE A REHABILITACE

E-FIT MEDICAL

Zvyšování lokálního oběhu krve. Retardace a prevence atrofie: terapeutické a preventivní posílení svalů. Zvětšení rozsahu pohybu kloubů a prevence hloubkové žilní trombózy: stimulací dolních končetin

Máte zájem?
Přístroj pro medical

E-FIT MEDICAL

E-Fit poskytuje nové příležitosti nejen v oblasti sportu a pohybu, ale významné výsledky dosahuje i v rehabilitaci. Přístroj E-Fit Medical se používá především na léčebnou rehabilitaci po úrazech a poraněních, jako i na léčbu nesprávného držení těla způsobeného negativními vlivy prostředí či pracovního zatěžování. Přitom byl vyvinutý na posílení oslabených svalů a na léčbu už chronického stavu.

Efekt cvičení se ukáže už po několika trénincích a po 8-10 trénincích se výrazně zlepšuje svalstvo zad, čím se snižuje zatížení meziobratlových plotének a obratlů.

Mám zájem
Close Panel